Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zapraszamy do współpracy z Biurem rachunkowym Axel w Legnicy

Witamy na stronie Biura Rachunkowego AXEL w Legnicy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowo - księgowej dla małych i średnich firm. Uzupełnieniem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi wsparcia biznesu, w tym: doradztwo podatkowe,  personalne (kadry, wynagrodzenia), szkolenia, 

Dzięki szerokiej ofercie i kompleksowym rozwiązaniom, nasi partnerzy oszczędzają swój czas, koncentrując całą energię na działalności operacyjnej swojej firmy, co przekłada się na wymierne korzyści i mierzalne oszczędności. Zapraszamy do współpracy!

Nasze Biuro Rachunkowe w Legnicy działa na rynku już 25 lat. Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego, jak również ogólnopolskich organizacji pozarządowych. Z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole  w prowadzonych przez nas jednostkach.
Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych a także doradztwa podatkowego a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.

BIURO OBSŁUGUJE:

działalność handlową, usługową, transportową, budowlaną itp.

 • małe firmy prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców 
 • firmy średnie zatrudniające od kilku do kilkudziesięciu pracowników
 • duże firmy zatrudniające 100 i więcej pracowników
 • podmioty indywidualne, spółki cywilne, jawne, spółki z o.o. itp.
 • sklepy internetowe
 • firmy polskie i zagraniczne (zarejestrowane w Polsce)
 • sporządzanie zeznań podatkowych
 • odwołania od decyzji Urzędu Skarbowego
 • kadry i płace Agencji Pracy Tymczasowej

  Witryna stworzona na platformie